دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

روغن کراث بوعلی دارو

روغن کراث بوعلی دارو
روغن کراث بوعلی دارو
ناموجود
روغن کراث بوعلی دارو
روغن کراث بوعلی دارو
روغن کراث بوعلی دارو

روغن کراث فرآورده ای کاملا گیاهی است که توسط شرکت داروسازی بوعلی دارو برای درمان هموروئید و شقاق تولید شده است. این روغن گیاهی حاوی عصاره گیاهان دارویی است و با خواص ضد التهاب، ضد درد و ضد عفونی کننده ای که دارد، می تواند منجر به درمان و تسکین سریع هموروئید شود.

120,000 تومان
بدون مالیات: 120,000 تومان

بررسی روغن کراث

روغن کراث بوعلی دارو، فرآورده طب سنتی بوده و برای درمان هموروئید (بواسیر) بسیار موثر می باشد. هموروئید بیماری است که ناشی از التهاب رگ های وریدی مقعد می باشد و بیشتر در سنین میانسالی بخاطر خشکی روده ها و یبوست های طولانی ایجاد می شود. مواد موثره موجود در روغن کراث ضد التهاب و قابض بوده و رگ های گشاد شده در محل بواسیر را به حالت اولیه بر می گرداند، همچنین دارای خواص ضد میکروبی بوده و خون ریزی را کاهش می دهد. 

ترکیبات روغن کراث :

مقل ، گندنا ، کنجد

مکانیسم اثر ترکیبات روغن کراث در درمان هموروئید و بواسیر

روغن کراث حاوی ترکیبات موثر و کاملا گیاهی می باشد که با کاهش التهاب، خونریزی و ضد عفونی کردن ناحیه مقعد، به درمان هموروئید و بواسیر کمک می کند.

این ترکیبات شامل:

  • مقل و کاهش ورم و التهاب هموروئید

صمغ مقل با نام های مقل ارزق، مقل عربی، بکوئی و ... در طب سنتی شناخته می شود و از صمغ برخی درختان در مناطق گرمسیری هندوستان، ساحل عمان، یمن و جنوب عربستان گرفته می شود. این صمغ گیاهی طعم تلخی داشته و رنگی مایل به قرمز دارد. صمغ مقل دارای طبیعتی گرم و خشک است و به درمان بیماری های معده و دستگاه گوارش، انواع درد و .. کمک می کند. از سوی دیگر به عنوان ضد عفونی کننده برای درمان انواع زخم و ضد عفونی کردن آن نیز مفید است. مرهم صمغ مقل برای درمان ورم و خون مردگی نافع است و به همین دلیل در روغن کراث برای کاهش ورم و التهاب هموروئید بکار برده شده است.

  • گندنا و جلوگیری از خونریزی ناشی از هموروئید

گندنا یا تره فرنگی که به تره کوهی نیز شهرت دارد دارای خاصیت ملینی بوده و یک گیاه ضد عفونی کننده است. این گیاه حاوی آنتی اکسیدان های بالایی می باشد که به تقویت سیستم ایمنی، ضد عفونی کردن معده و روده و جلوگیری از سرطان کمک می کند. گندنا همچنین برای درمان بواسیر و همورئید بسیار موثر بوده و از خونریزی، التهاب، درد و ورم در ناحیه مقعد جلوگیری می کند.

  • کنجد و ضد عفونی کردن ناحیه مقعد

روغن و دانه کنجد به صورت خوراکی و موضعی برای درمان بواسیر، شقاق و هموروئید مورد استفاده قرار می گیرند. مصرف خوراکی دانه و روغن کنجد به از بین رفتن یبوست که یک عامل مهم در ایجاد هموروئید و شقاق است کمک کرده و به نرم شدن روده ها کمک می کند. استفاده موضعی روغن کنجد نیز موجب ترمیم زخم، جلوگیری از خونریزی و از بین رفتن التهاب و ضد عفونی کردن ناحیه معقد می شود. در نتیجه وجود آن در روغن کراث، در کنار مقل و گندنا، به درمان سریع تر شقاق، بواسیر و هموروئید کمک می کند. 

روغن کراث، مرهمی کاملا گیاهی است که بر اساس نسخه های طب سنتی برای درمان هموروئید و بواسیر تولید شده است و مکانیسمی درست شبیه به پماد آنتی هموروئید ونتا دارد.

طرز استفاده از روغن کراث :

برای تاثیر گذاری مناسب روزانه 3 مرتبه موضع بواسیر به روغن کراث آغشته شود.

نکته : کسانی که دارای یبوست های مزمن هستند باید با اصلاح سیستم تغذیه و تحرک خود برای درمان آن اقدام کنند، در غیر این صورت بعد از مدتی دوباره مشکل هموروئید ایجاد می شود. 

خصوصیات محصول
نوع محصول روغن گیاهی
گروه محصول دستگاه گوارش
شرکت سازنده بوعلی دارو
نوع محفظه ظرف شیشه ای
وزن با بسته 80 گرم
کد بهداشتی 91-0116
مدت انقضا 24 ماه

دیدگاه ها

نظرات برای روغن کراث بوعلی دارو

با افزودن نظرات خود همراه ما و راهنمای دیگر کاربران باشید.


opencart 0 7661
مقابله با یبوست: آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که مدت زمان طولانی بیرون روی نداشته باشید؟ آیا می دانید تعداد دفعاتی که در روز عمل دفع را انجام م..
opencart 0 12714
درباره هموروئید چه میدانید؟ هموروئید که به آن بواسیر یا شقاق نیز گفته میشود، رگ های خونی متورم در قسمت تحتانی مقعد و راست روده است. هنگامی که که دیو..
opencart 0 5079
16 درمان خانگی برای شکست سندرم روده تحریک پذیر: امروزه فقط در آمریکا، بیش از 60 میلیون نفر از سندرم روده تحریک پذیر(به اختصار IBS) رنج می برند، اما د..
opencart 0 3391
سرطان روده بزرگ ،  که به عنوان سرطان روده (کولورکتال) یا سرطان رکتوم نیز شناخته می شود ، به سرطانی گفته میشود که بر روده بزرگ و راست روده تأثیر میگذار..
0 4040
شناخت هموروئید و روش های درمان آن در طب سنتی :    تعریف هموروئید یا بواسیر : آخرین مرحله‌ گوارش یعنی دفع از محلی به نام مقعد (انتهای روده بزرگ) ان..
opencart 0 89206
یبوست چیست؟  یبوست یا خشکی مزاج به معنای خشک شدن مدفوع در روده بزرگ و کم شدن حرکت روده است که موجب درد و فشار زیاد در هنگام دفع مدفوع می شود. روده بز..
0 12049
  یبوست: مرگ تدریجی یبوست چیست و چه علائمی دارد ؟ یبوست مزاج یکی از بیماری های بسیار خطرناکی است که ام الامراض نامیده می شود و به جرأت می توان گفت ..