دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

روش های ارسال کالا

تاریخ ارسال سفارشات تهران

سفارشات ثبت شده در هر روز، 24 الی 48 ساعت بعد از ثبت سفارش در سایت مرهم طب، طبق هماهنگی با مشتری ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال سفارشات تهران

مبلغ 32000 تومان بصورت پیش فرض برای هزینه ارسال سفارشات مناطق 22گانه شهر تهران می باشد و مبلغ نهایی بر اساس منطقه شما محاسبه خواهد شد.

سفارشات بالای چهارصد هزار تومان (400.000 تومان) شهر تهران بصورت رایگان ارسال می شود.

مشتریان عزیزی که تمایل دارند سفارش خود را همان روز تحویل بگیرند، پس از ثبت سفارش و پرداخت به صورت اینترنتی یا کارت به کارت با شماره 02144640622 جهت هماهنگی ارسال سفارش خود با الوپیک یا اسنپ باکس تماس حاصل فرمایند.

ارسال فوری سفارشات (به غیر از تعطیلات رسمی، جمعه‌ها و همچنین ساعت 17:00 هر روز به بعد) حداکثر 3 ساعت کاری از زمان قطعی نمودن و تسویه سفارش، با هزینه ارسال مطابق با تعرفه قیمت اسنپ باکس و الو پیک ارسال خواهد شد. 

دریافت حضوری سفارشات ویژه شهر تهران

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، برای دریافت حضوری سفارشات از فروشگاه مرهم طب در همان روز، سفارش خود را در سایت مرهم طب ثبت کرده و با شماره 02144640622 جهت هماهنگی و دریافت سفارش در فروشگاه، تماس حاصل فرمایید.

زمان تحویل سفارشات شهرستان

سفارشات شهرستان پس از پردازش سفارش و تحویل به اداره پست، با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 الی 5 روز کاری، تحویل گیرنده خواهد شد.

هزینه ارسال سفارشات شهرستان

هزینه ارسال سفارش به شهرستان ها بر اساس وزن بسته پستی محاسبه می شود که در زمان ثبت سفارش در سایت برای مشتری محاسبه خواهد شد.

سفارشات در روز های تعطیل، پنجشنبه و جمعه ها

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، در اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش، برای مشتری ارسال خواهد شد.

نکات مهم در زمان تحویل گرفتن کالا

  • لازم است در شهر تهران تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.

  • مشتریان شهرستان نیز قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک کرده و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند. 

  • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهر تهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره 02144640622 تماس حاصل کرده و مورد را اطلاع دهید.

  • پس از بررسی کارشناسان مرهم طب و تایید عودت کالا در صورتیکه سفارش مربوط به تهران باشد، هماهنگی لازم برای ارسال پیک و تحویل کالای مشکل دار و ارائه محصول جایگزین و یا عودت وجه انجام می شود.

  • در صورتیکه سفارش مربوط به شهرستان باشد، هماهنگی عودت کالا و تحویل به پست با هزینه مرهم طب انجام می شود و بعد از دریافت کالای مرجوعی، هزینه و یا کالای جایگزین ارسال خواهد شد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات