دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

محصولات گیاهی برای درمان مشکلات دستگاه گوارش

محصولات گیاهی برای درمان مشکلات دستگاه گوارش

دستگاه گوارش یکی از اصلی ترین بخش های بدن انسان میباشد که وظیفه بلع ، هضم، جذب و دفع مواد زائد از بدن را دارد. دستگاه گوارش بط.ور کلی شامل دهان، مری، معده، کبد و صفرا، روده بزرگ و روده کوچک میشود. بوجود آمدن اختلال در هر یک از اجزای تشکیل دهنده دستگاه گوارش انسان موجب اختلال در عملکرد درست آن خواهد شد. این اختلالات ممکن است بر اثر عادت غذایی اشتباه، استرس و اضطراب، مصرف دارو خاص، درست نجویدن غذا و ... ایجاد شود.

انواع بیماری و مشکلات دستگاه گوارش :

زخم معده، کبد چرب، ورم روده، یبوست، نفخ، رفلاکس معده، تهوع، سوهاضمه، هموروئید، سندروم روده تحریک پذیر، اسهال، سنگ کیسه صفرا و ..

محصولات و دارو های گیاهی و طبیعی از سال های دور در طب سنتی برای درمان موثر مشکلات دستگاه گوارش استفاده میشوند و نسبت به داروی هایی شیمیایی عوارض کمتری داشته و اثر ماندگار تری دارند.

تولید کننده: آوند
بررسی عرق زنیان آوندزنیان گیاه ضد درد و ضد التهابی است که در طب سنتی با نام های انیسون بری و کمون حبشی نیز شناخته می شود و نام علمی آن Trachyspermum ammi(L.)Sprague است. از زنیان برای تهیه انواع ادویه، دهان شویه و خمیردندان، انواع پماد و ... استفاده می شود. این گیاه دارای ترکیبات ضد عفونی کنند..
29,500 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی عرق زیره سیاه آوندزیره سیاه از گیاهان دارویی شناخته شده در طب سنتی است که هم به عنوان چاشنی و هم به عنوان دارو گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. زیره سیاه در درمان بسیاری از مشکلات و بیماری موثر است و برای بهرمنده از خواص منحصر به فرد این گیاه دارویی معجزه گر، نوشیدن عرق زیره سیاه بهترین گز..
33,000 تومان
تولید کننده: شفای کردستان
بررسی خواص عرق سه گیاه شفای کردستان عرق سه گیاه برای درمان طبیعی انواع عفونت ها (آنتی بیوتیک گیاهی)، درمان کراتینین و اوره خون، التهاب مثانه و پروستات ترکیب شده از گیاهان بابونه، رازیانه، خارشتر بوده و دارای طبیعت معتدل مایل به گرم محصول اختصاصی شفای کردستان و بصورت پرمایه بوده و با تمام طبایع س..
23,000 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی خواص عرق شاتره عرق شاتره آوند به عنوان درمان کننده عفونت های پوستی و قارچی، ضد خارش و حساسیت پوستی، ضد یرقان، مقوی کبد و کاهش غلظت خون در طب سنتی بسیار موثر می باشد.نحوه مصرف :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود...
37,000 تومان
تولید کننده: شفای کردستان
بررسی عرق شش گیاه جوارش عرق شش گیاه (جوارش) فرآورده طب سنتی بوده که بصورت پرمایه و دارای طبیعت خنک است.خواص عرق شش گیاه جوارش به عنوان ضد جوش، خارش، حساسیت پوستی، اگزما، کهیر، پاکسازی کبد، کاهش حرارت بدن مفید است و ترکیب شده از گیاهان کاسنی، بید، گشنیز، کاهو، گاوزبان و شوید می باشد. این..
23,000 تومان
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی عرق فراسیون حقیقت دادجوفراسیون (نام علمی: Marrubium) گیاهی از خانواده نعنائیان است که با نام های افنان سر، شافار و فراسیم نیز شناخته می شود.  فراسیون گیاهی است که تمام اجزای آن برای مصارف درمانی استفاده می شود و طعمی نسبتا تند و تلخ دارد.عرق فراسیون اصل چه خواصی دارد؟فراسیون دارای..
22,000 تومان
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی خواص عرق لاغری گیاهی هشت گیاهعرق لاغری 8 گیاه ترکیبی از گیاهان زیره، زنیان، کرفس، شوید، برگ گردو، سیر، گزنه و ... بوده و برای کاهش اشتها، چربی سوزی، تنظیم متابولیسم، دفع بلغم و کمک به تناسب اندام در طب سنتی توصیه می شود. گیاهان بکار رفته در عرق لاغری حقیقت دادجو از موثر ترین گیاهان دار..
26,000 تومان
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی عرق معجون کبد (14 گیاه) حقیقت دادجوعرق معجون کبد (14 گیاه) برای درمان و پاکسازی کبد چرب و به عنوان تنظیم کننده آنزیم های کبد و تعادل مزاج چهارگانه از محصولات پرفروش شرکت گلریز حقیقت قمصر می باشد. این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه، در صنعت گلاب گیری و تولید بیش از هفتاد نوع عرقیات گیاهی به ش..
32,000 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی خواص عرق نسترن آوند عرق نسترن به عنوان تقویت کننده قلب و اعصاب، درمان کننده ورم کلیه، ضد درد معده و اسهال، تقویت کننده سیستم ایمنی و ضد عفونت در طب سنتی بسیار موثر می باشد.نحوه مصرف :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود...
38,500 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی عرق نعنا دو آتیشه آوندعرق نعنا دو آتیشه به عنوان ضد نفخ، مسکن معده، ضد دل پیچه، بادشکن، ضد تهوع، رفع کننده سردی و اسهال و ضد عفونت در طب سنتی بسیار موثر می باشد.طریقه مصرف عرق نعنا دو آتیشه :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود...
36,500 تومان
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی عرق هل حقیقت دادجوعرق هل به عنوان رفع کننده سوهاضمه، بادشکن، انرژی بخش، ضد اضطراب و طعم دهنده بسیار مفید بوده و از محصولات پرفروش شرکت گلریز حقیقت قمصر می باشد این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه، در صنعت گلاب گیری و تولید بیش از هفتاد نوع عرقیات گیاهی به شیوه سنتی و صنعتی از شاخص ترین تولید ..
42,000 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی عرق چهار گیاه آوند برای کبدچهار عرق سرد آوند همانطور که از اسمش مشخص است از عصاره 4 گیاه سرد تهیه شده است که هر کدام دارای خواص منحصر به فردی بوده و در کنار هم برای تقویت کبد، رفع جوش و آکنه ناشی از اختلالات کبدی، درمان کهیر، اگزما و خارش پوستی بسیار موثر هستند و حرارت کبد را دفع می کنند. ..
24,500 تومان
نمايش 85 تا 96 از 201 (17 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات