کپسول گیاهی پونیکا

 کپسول گیاهی پونیکا

 کپسول گیاهی پونیکا محصولی کاملا گیاهی، فاقد مواد نگهدارنده و بدون عوارض جانبی است که متشکل ازگیاهانی چون مرزه، رازیانه و... میباشد.
این داروتاثیری فوق العاده در درمان مشکلات زنان دارد :درمان کیست : در بیشتر مواقع با مصرف یک دوره 3 ماهه کیست های رحم و تخمدان به سادگی برطرف می شوند.


عفونت : عفونت های زنان از مشکلاتی است که علاوه بروجود درد و ناراحتی در ابتدای درگیری با این مشکل، میتواند منشا مشکلات حاد بعدی همچون نازایی و حتی سرطان های دستگاه تولید مثل گردد بنابراین درمان عفونت وپیشگیری از ابتلا به آن بسیار حائز اهمیت است .مصرف کپسول پونیکا برای یک الی سه دوره میتواند تاثیری اعجاب انگیز در درمان عفونت داشته باشد.


تنظیم سیکل قاعدگی و کاهش درد آن : به دلیل وجود مواد موثره این دارو همچون استراگول، فنشون و تیمول، مصرف این دارو موجب تنظیم سیکل قائدگی شده و با تاثیری همچون داروهای ضد التهاب، درد عادت ماهانه رابه میزان بسیار زیادی کاهش میدهد.


تنبلی تخمدان : گیاهان موجود در این دارو سالیان متمادی است که جهت رفع تنبلی تخمدان استفاده میشوند واثر آنها از نظر علمی کاملا به اثبات رسیده است.


نازایی : نازایی در زنان علل مختلفی دارد اما در بیشتر مواقع، وجود کیست، عفونت و مشکلات هورمونی موجب این پدیده میشود. کپسول پونیکا اثری بسیار مثبت در درمان نازایی زنان دارد و بسیاری از همکاران فروشنده این محصول بارها و بارها در طول دوران حرفه ای خود درمان نازایی زنان را با استفاده از این کپسول تجربه نموده اند.


رفع پرمویی : بسیاری از زنانی که با مشکلات هورمونی و زنانه مواجه هستند دچار پر مویی در برخی نواحی بدن و صورت میشوند که استفاده از این دارو میتواند در کنار درمان بیماری اصلی، بهکاهش موهای زائد نیز کمک شایانی نماید.


نکته 1 : مصرف این کپسول به همراه عرق کیست و فیبروم تا حد زیادی موثرتر است بنابراین توصیه میشود هر دو دارو در کنار هم تهیه و مصرف گردند.
نکته 2 : در زمان شروع عادت ماهانه مصرف دارو قطع شده و پس از پایان خونریزی، بلافاصله آغاز گردد.

نکته 3 : مصرف این محصول برای کسانی که کیست سینه دارند باید با مشورت پزشک طب سنتی صورت گیرد.

خصوصیات محصول
نوع محصولکپسول
گروه محصولبانوان
شرکت سازندهشرکت گیاهی ادیب اکسیر
تعداد در بسته60 عدد
نوع محفظهقوطی پلاستیکی
وزن خالص35 گرم
وزن با بسته65 گرم
مدت انقضا36 ماه

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • 38,000 تومان

برچسب ها: ناراحتی های زنان, کیست رحم و تخمدان, عفونت بانوان, تنظیم قاعدگی, رگل, تنبلی تخمدان, نازایی