دسته بندی محصولات
سبد خرید شما
شربت کام ناب
ناموجود

شربت ضد نفخ و اسپاسم معده کام ناب

  • موجودی: ناموجود
  • مدل: محصول 811
  • وزن: 220.00g

شربت معده کام ناب تولید شرکت دارویی یاس فارمد ایرانیان بوده و ترکیبات آن شامل گیاهان دارویی چون بابونه، رازیانه، انیسون، میخک، دارچین، کرفس و زعفران است. این شربت گیاهی به دلیل داشتن ترکیبات طبیعی و موثر، برای رفع سوء هاضمه و اسپاسم معده، بهبود ورم معده یا گاستریت، تسکین ریفلاکس، نفخ، درد و سوزش معده و همچنین از بین بردن هلیکوباکتر پیلوری (نوعی باکتری در معده که موجب زخم معده و معده درد می شود) بسیار موثر است.

64,000 تومان
ضمانت کیفیت محصول
ضمانت کیفیت محصول
ارسال رایگان برای سفارشات بالای 1,000,000 تومان تهران
ارسال رایگان برای سفارشات بالای 1,000,000 تومان تهران
پشتیانی و مشاوره
پشتیانی و مشاوره
پرداخت آسان
پرداخت آسان
ارسال به سراسر ایران
ارسال به سراسر ایران
نظرات
این محصول را دارید؟!

افزودن گزینه خود به عنوان نظر!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

بررسی شربت کام ناب – تقویت معده و ضد نفخ 

شربت کام ناب فرآوره کاملا گیاهی از شرکت داروسازی یاس فارمد ایرانیان است که جهت درمان سوء هاضمه و اسپاسم معده، گاستریت یا ورم معده، ریفلاکس، درد و سوزش معده، نفخ و هلیکوباکتر پیلوری و بطور کلی مشکلات مربوط به معده و روده توسط پزشکان طب سنتی تجویز می شود. 
ترکیبات این شربت کاملا گیاهی بوده و هیچ گونه ماده شیمیایی در تهیه این مقطر فشرده گیاهی استفاده نشده است. همچنین با توجه به توقف تولید عرق اسپاسم معده سینوهه، شربت کام ناب به عنوان محصول جایگزین برای این محصول در نظر گرفته شده است.
این محصول بشکل شربت است و اثربخشی بهتری نسبت به عرق اسپاسم معده سینوهه دارد. شربت کام ناب دارای تاییدیه وزارت بهداشت است و فاقد عوارض جانبی می باشد. 

 

 

موارد استفاده از شربت کام ناب

رفع سوء هاضمه و اسپاسم معده
درمان ورم معده یا گاستریت
تسکین ریفلاکس، نفخ، درد و سوزش معده
درمان موثر برای هلیکوباکتر پیلوری

ترکیبات شربت کام ناب؛ دارو گیاهی ضد اسپاسم

بابونه، رازیانه، انیسون، میخک، دارچین، کرفس، زعفران

مکانیسم ترکیبات شربت کام ناب

  • گیاه بابونه و تقویت معده 

در مطالعات مختلف، تاثیر گیاه بابونه در بهبود عملکرد دستگاه گوارش به اثبات رسیده است. اثر پیشگیرانه عصاره این گیاه بر آسیب مخاطی معده در موش های صحرایی توسط سمیک و همکاران بررسی شد. در این بررسی مشاهده شد که تجویز خوراکی اتانول، باعث ایجاد ضایعات مخاطی در معده موش های صحرایی می شود و پیش درمانی با عصاره گیاه بابونه به طور قابل توجهی باعث کاهش زخم معده ناشی از اتانول می شود. اتانول باعث افزایش قابل توجهی در سطح مالون دی آلدهید بافت می شود که عصاره بابونه به شکل چشم گیری میزان مالون دی آلدهید را کاهش می دهد. 

  • گیاه رازیانه و پونه؛ درمان موثر نفخ و اسپاسم

گیاهان رازیانه و انیسون به دلیل دارا بودن آنتول (Anethole) باعث کاهش یا توقف اسپاسم های معده و روده و بهبود عملکرد هضم می شوند. بررسی ها در این مورد نشان داده است که اثر آنتی اسپاسمودیک اسانس رازیانه و انیسون از طریق مهار انقباض های ناشی از استیل کولین و هیستامین صورت می گیرد.

  • گیاه میخک؛ ضد باکتری، عفونت و التهاب معده

میخک یکی از منابع مهم ترکیبات فنلی و آنتی اکسیدانی همچون فلاوونوئیدها، اسیدهای هیدروکسی بنزوئیک، اسید هیدروکسی سینامیک و پروپن هیدروکسی فنیل است. امروزه مطالعات و آزمایشات زیادی از تایید خواص ضد باکتریایی، ضد قارچی و ضد ویروسی میخک به دلیل قدرت مبارزه آن با سلول های رادیکال های آزاد وجود دارد.

  • دارچین؛ کمک به درمان هلیکوباکتر پیلوری

دکتر شفقی و جمعی از همکارانش مطالعه ای برای بررسی تاثیر عصاره های آبی و الکلی دارچین بر رشد هلیکوباکترپیلوری در شرایط آزمایشگاهی انجام دادند. در این آزمایش عصاره های الکلی و آبی دارچین بر روی پنج گروه از بیماران بررسی شد، نتایج این مطالعه مشخص کرده است که این گیاه اثرات ضد باکتریایی از خود در برابر هلیکوباکترپیلوری نشان می دهد.

  • زعفران؛ ضد التهاب و ضد درد قوی معده

در مطالعات آزمایشگاهی در رابطه اثرات ضد درد و ضد التهاب گیاه زعفران نشان داده شده است که عصاره زعفران در دوز های مختلف، اثر ضد درد و ضد التهابی دارد. این اثرات به احتمال زیاد به دلیل وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی و فنلی چون فلاونوئیدها، تانن ها، آنتوسیانین ها، آلکالوئیدها و ساپونین های موجود در این گیاه است. همچنین زعفران در مطالعات برروی موش ها، از زخم معده ناشی از داروهای ضد التهاب غیر استرونیدی نیز جلوگیری کرده است.
بطور کلی وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی و فنلی موجود در ترکیبات شربت کام ناب موجب شده است که این فرآورده گیاهی، بطور موثری از التهاب و زخم معده پیشگیری کرده و از بروز بیماری های مربوط به دستگاه گوارش جلوگیری کند.

دستور مصرف شربت عرق محلل کام ناب

در بزرگسالان یک سوم استکان شربت کام ناب با یک استکان آب ولرم رقیق شده و قبل از هر وعده غذایی میل شود.

منع مصرف شربت کام ناب

افرادی که مبتلا به زخم معده هستند نباید از شربت کام ناب استفاده کنند.
درصورت حساسیت به هر یک از اجزای فرآورده، از مصرف آن خودداری کنید.

عوارض جانبی شربت کام ناب

در صورتی که مطابق دستور گفته شده مصرف شود، عوارضی به دنبال نخواهد داشت.

خصوصیات محصول
نوع محصولشربت گیاهی
گروه محصولقطره و عصاره و شربت
شرکت سازندهیاس فارمد ایرانیان
نوع محفظهبطری پلاستیکی
وزن خالص250 میلی لیتر
وزن با بسته220 گرم
کد بهداشتیIRC: 9029646136968676
مدت انقضا24 ماه

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات