دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

روغن های گیاهی مرهم طب - Herbal Essential Oils

فروش آنلاین روغن های گیاهی اصل

تولید کننده: مرهم طب
اهمیت مصرف روغن های سالم و خالص در آشپزیروغن در سبد غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و یکی از پرمصرف ترین محصولات در آشپزی است.   اما نکته دیگری که درباره روغن اهمیت پیدا می کند، میزان کیفیت و خلوص آن است. زیرا اکثر روغن هایی که در بازار به فروش می رسند، سرشار از اسید های چرب اشباع شده و چرب..
119,000 تومان
تولید کننده: مرهم طب
بررسی روغن قُسطقُسط ساقه زیرزمینی گیاه «کوشنه» است و در زبان فرانسوی به آن Costus و در زبان انگلیسی به آن Galangal گفته می شود. قسط انواع مختلفی دارد، از جمله قسط تلخ، قسط شیرین و قسط هندی. طبیعت قسط گرم و خشک است و به همین دلیل برای درمان بیماری های ناشی از سردی و رطوبت بسیار مفید است. ..
58,000 تومان
تولید کننده: مرهم طب
روغن مورینگا چیست؟ - Moringa Oleifera Oilروغن مورینگا از دانه های Moringa Oleifera، یک درخت کوچک بومی در کوه های هیمالیا گرفته شده است. تقریباً از تمام قسمت های درخت مورینگا، از جمله بذر، ریشه، پوست، گل و برگ آن، می توان برای تولید محصولات غذایی، صنعتی یا دارویی استفاده کرد. به همین دلیل، گاهی ا..
78,000 تومان
تولید کننده: مرهم طب
بررسی روغن گل راعی گل راعی (نام های دیگر شامل هوفاریقون، گل شهناز، علف چای) گیاهی علفی، گلدار و پایا از تیره گل‌راعیان است که معمولاً به صورت خودرو در میان کشتزارهای گندم و ذرت یافت می‌شود. گل راعی و سایر گیاهان خانوادهٔ گل‌راعیان دارای ماده‌ای به‌نام هیپریسین هستند. گل راعی بومی اوراسیا است و ب..
38,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات