دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

گلاب و عرقیات گیاهی حقیقت دادجو

گلاب و عرقیات حقیقت دادجو فعالیت خود را از سال 1365 در شهر قمصر کاشان در زمینه تولید عرقیات پرمایه گیاهی ترکیبی با طبع های گوناگون در طب سنتی آغاز کرده است.

تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی عرق خار مریم حقیقت دادجوخار مریم یک دارو گیاهی است که از گیاه خار مریم گرفته می شود و به آن Silybum marianum نیز می گویند. این گیاه خاردار دارای گل های بنفش و رگه های سفید مشخص است. مواد فعال موجود در خار مریم گروهی از ترکیبات گیاهی است که در مجموع به عنوان سیلیمارین شناخته می شوند. داروی..
86,000 تومان
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی عرق فراسیون حقیقت دادجوفراسیون (نام علمی: Marrubium) گیاهی از خانواده نعنائیان است که با نام های افنان سر، شافار و فراسیم نیز شناخته می شود.  فراسیون گیاهی است که تمام اجزای آن برای مصارف درمانی استفاده می شود و طعمی نسبتا تند و تلخ دارد.عرق فراسیون اصل چه خواصی دارد؟فراسیون ..
49,000 تومان
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی خواص عرق لاغری گیاهی هشت گیاهعرق لاغری 8 گیاه ترکیبی از عصاره گیاهان دارویی چون زیره، زنیان، کرفس، شوید، برگ گردو، سیر، گزنه و ... بوده و برای کاهش اشتها، چربی سوزی، تنظیم متابولیسم، دفع بلغم و کمک به تناسب اندام در طب سنتی توصیه می شود. گیاهان بکار رفته در عرق لاغری حقی..
55,000 تومان
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی عرق معجون کبد (14 گیاه) حقیقت دادجوعرق معجون کبد (14 گیاه) برای درمان و پاکسازی کبد چرب و به عنوان تنظیم کننده آنزیم های کبد و تعادل مزاج چهارگانه از محصولات پرفروش شرکت گلریز حقیقت قمصر می باشد. این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه، در صنعت گلاب گیری و تولید بیش از هفتاد نوع عرقیات گیاهی..
85,000 تومان
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
بررسی عرق هل مرهم طبعرق هل به عنوان رفع کننده سوهاضمه، بادشکن، انرژی بخش، ضد اضطراب و طعم دهنده بسیار مفید بوده و از محصولات پرفروش مرهم طب می باشد.طریقه مصرف عرق هلیک استکان بعد از هر وعده غذا میل شود...
89,000 تومان
عرق معجون دیابت (22 گیاه)
ناموجود
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
عرق معجون دیابت (22 گیاه) به عنوان کاهش دهنده قند خون و تحریک کننده غده پانکراس از محصولات پرفروش شرکت گلریز حقیقت قمصر می باشد این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه، در صنعت گلاب گیری و تولید بیش از هفتاد نوع عرقیات گیاهی به شیوه سنتی و صنعتی از شاخص ترین تولید کنندگان گلاب و عرقیات گیاهی..
8,500 تومان
عرق معجون فشار خون (10 گیاه)
ناموجود
تولید کننده: عرقیات حقیقت دادجو
عرق معجون فشار خون پایین آورنده فشار خون و مصفای خون بوده و از محصولات پرفروش شرکت گلریز حقیقت قمصر می باشد این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه، در صنعت گلاب گیری و تولید بیش از هفتاد نوع عرقیات گیاهی به شیوه سنتی و صنعتی از شاخص ترین تولید کنندگان گلاب و عرقیات گیاهی منطقه است. این شرکت..
8,500 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات