منو
Your Cart

محصولات آوند

شرکت گل پخش آوند عرضه کننده انواع محصولات غذایی گیاهی با کیفیت از جمله روغن زیتون، روغن کنجد، انواع شربت، آبمیوه و انواع محصولات گیاهی که شامل عرقیات گیاهی و نوشیدنی کامبوچا است میباشد.
تولید کننده: آوند
خواص عرق بهارنارنج عرق بهارنارنج دو آتیشه آوند به عنوان آرام بخش، تقویت کننده اعصاب، مقوی قلب، ضد تشنج، رفع کننده سکسکه، درمان بی خوابی، مفرح، ضد اضطراب و افسردگی در طب سنتی توصیه می شود.نحوه مصرف  بعد از هر وعده غذایی یک استکان میل شود. برای اثرگذاری بیشتر با عرق بیدمشک و ..
25,800 تومان
تولید کننده: آوند
عرق بوقناق برای چیست و برای چه افرادی مناسب است؟عرق بوقناق از ریشه گیاه بوقناق گرفته میشود و یکی از اصلی ترین خواص آن کاهش قند خون و درمان دیابت است.عرق بوقناق برای کبد چرب :عرق بوقناق خاصیت سم زدایی و تصفیه کبد را دارد و برای درمان بیماری های که از کبد چرب ریشه میگیرند بسیار ..
12,500 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی خواص عرق بیدمشک آوندعرق بیدمشک دو آتیشه آوند به عنوان تقویت کننده قلب، مقوی اعصاب، آرام بخش، خون ساز، تقویت کننده معده، ملین، ضد اضطراب و افسردگی، رفع کننده تپش قلب و نشاط آور در طب سنتی توصیه می شود.نحوه مصرف :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود.  برای اثرگذاری بیش..
25,800 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی خواص و کاربرد عرق سرخارگل یا عرق اکیناسهگیاه دارویی اکیناسه یا سرخارگل با تقویت گلبول های سفید نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی ایفا میکند. این گیاه از خانواده کاسنی است و با نام علمی Echinacea angustifolia شناخته میشود.در واقع گیاه سرخارگل مانند یک آنتی بیوتیک طبیعی عمل میکند و برای..
20,000 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی خواص عرق شاتره عرق شاتره آوند به عنوان درمان کننده عفونت های پوستی و قارچی، ضد خارش و حساسیت پوستی، ضد یرقان، مقوی کبد و کاهش غلظت خون در طب سنتی بسیار موثر می باشد.نحوه مصرف :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود...
11,500 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی خواص عرق نسترن آوند عرق نسترن به عنوان تقویت کننده قلب و اعصاب، درمان کننده ورم کلیه، ضد درد معده و اسهال، تقویت کننده سیستم ایمنی و ضد عفونت در طب سنتی بسیار موثر می باشد.نحوه مصرف :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود...
28,000 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی عرق نعنا دو آتیشه آوندعرق نعنا دو آتیشه به عنوان ضد نفخ، مسکن معده، ضد دل پیچه، بادشکن، ضد تهوع، رفع کننده سردی و اسهال و ضد عفونت در طب سنتی بسیار موثر می باشد.طریقه مصرف عرق نعنا دو آتیشه :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود...
19,200 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی خواص عرق چهل گیاه آوند عرق چهل گیاه آوند به عنوان تقویت کننده قلب و اعصاب، مقوی معده، تقویت کننده عمومی بدن، ضد نفخ و کاهش دهنده دردهای ماهیانه بانوان بسیار موثر می باشد.نحوه مصرف عرق چهل گیاه آوند :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود...
11,500 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی خواص عرق کاسنی آوند عرق کاسنی به عنوان تصفیه کننده خون، تقویت کننده کبد و کلیه، ضد کلسترول، درمان کننده خارش و حساسیت پوستی، ضد جوش و لک در طب سنتی بسیار موثر می باشد.زمان و نحوه مصرف :بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود...
11,500 تومان
تولید کننده: آوند
نوشیدنی کامبوجا چیست ؟نوشیدنی کامبوچا یک نوشیدنی پروبیوتیک و سرشار از باکتری های مفید است. کامبوچا از کشور های ژاپن و چین نشات گرفته است و در چند سال اخیر به یک نوشیدنی محبوب در کشور های دیگر از جمله ایران تبدیل شده است.ترکیبات کامبوچا :شامل باکتری و مخمر های مخصوص، شکر و چای سب..
19,500 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی کامبوجا قهوه سبز رویالشرکت رویال کامبوچا با هدف ارتقا سطح سلامتی جامعه موفق به طراحی و تولید نوشیدنی تخمیری کامبوچا از چای بر پایه طب سنتی و با مجوز از وزارت بهداشت و آموزش پزشکی گردیده است.نوشیدنی کامبوجا چیست ؟نوشیدنی کامبوچا نوشیدنی دارای پروبیوتیک و سرشار از باکتری های مفی..
19,500 تومان
تولید کننده: آوند
بررسی عرق کامبوچا ماریتیغال کبد چربشرکت رویال کامبوچا با ترکیب عصاره گیاهان دارویی و عصاره میوه های متنوع در نوشیدنی کامبوچا کلاسیک، با نظارت نیرو های کنترل کیفی و داشتن تاییدیه وزارت بهداشت ، نوشیدنی ای با طعم های متفاوت و مطابق با ذائقه ایرانی همراه با خواص مفید و بینظ..
19,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات