دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

محصولات موسسه تحقیقات حجامت ایران

موسسه تحقیقات حجامت ایران توسط دکتر خیراندیش پدر طب سنتی ایران و تعدادی از پزشکان متخصص طب سنتی در سال 1365 تاسیس شده است. هدف اصلی این مجموعه ابداع روش های درمانی و تولید محصولات گیاهی بر مبنای طب سنتی برای درمان بیماری های مختلف میباشد. از موثر ترین محصولات و دارو های گیاهی موسسه تحقیقات حجامت که توسط دکتر خیر اندیش برای بیماران تجویز میشود، میتوان به موارد زیر اشاره کرد : قطره لاویگل برای آرامش و درمان بیخوابی، قطره بهار 1 برای دفع بلغم و رطوبت مغز، شربت سینا، ضد افسردگی و نشاط آور، شربت سودا برای دفع سودا اضافه از بدن، شربت فومیسل برای درمان پارکینسون و بیماری MS،   شربت شونیسل برای درمان نازایی، شربت اخلاط ثلاثه برای پاکسازی بدن از سموم اضافه، معجون دوسین برای درمان سنگ کلیه و مثانه، معجون سعز برای تقویت مغز و اعصاب، پودر سوپر انرژی برای تقویت بنیه و افزایش انرژی .

خواص دوسین دکتر خیراندیش   معجون دوسین نسخه دکتر خیراندیش برای بهبود نفخ شکم و دل درد، عملکرد دستگاه گوارش، مفید برای قلب و سیستم ایمنی، موثر برای دفع سنگ کلیه و مثانه، افزایش میل جنسی، افزایش اسپرم و بهبود نازایی، انرژی زا و ضد افسردگی،..
55,000 تومان
بررسی دوسین سبز محلول دکتر خیراندیش دوسین معجونی است که از ترکیب سیاه دانه و عسل تهیه می شود و نام آن از سین عسل و سیاه دانه گرفته شده است. این معجون شگفت انگیز در طب سنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و تقریبا برای درمان هر نوع بیماری ای در طب سنتی تجویز می شود.  بیش از هزاران سال است که از..
69,000 تومان
بررسی دوسین محلول دکتر خیراندیش دوسین محلول فرآورده گیاهی طب سنتی از موسسه تحقیقات حجامت ایران است که زیر نظر دکتر خیراندیش تولید و برای درمان انواع بیماری ها به بازار عرضه می شود.  محلول سیاه دانه و عسل یا همان دوسین محلول سرشار از آنتی اکسیدان و مواد مغذی است و به دلیل خواص خا..
79,000 تومان
بررسی سرکه انگبین نعنایی دکتر خیراندیش  شربت سرکنگبین (سرکه انگبین) دکتر خیراندیش محصول موسسه تحقیقات حجامت ایران است که از ترکیب عسل طبیعی، سرکه انگور و عرق نعنا تولید می شود.  سرکنگبین نوشیدنی ایرانی است که در تمدن چند هزار ساله کشور ایران ریشه دارد و بطور شگفت انگیزی برای همه افراد ..
65,000 تومان
بررسی شربت آنتی بلغم دکتر خیراندیش؛ ضد بلغم قوی شربت آنتی بلغم فرآورده ای کاملا گیاهی از موسسه تحقیقات حجامت ایران است که بر اساس نسخه های طب سنتی دکتر خیراندیش برای بهبود مشکلات ناشی از غلبه خلط بلغم به بیماران تجویز می شود.  این شربت گیاهی سردی و رطوبت را از بدن دفع کرده و مشکلاتی مانند س..
65,000 تومان
خواص شربت اخلاط ثلاثه دکتر خیراندیش پاکسازی و منضج اخلاط زائد از بدن، کمک به تعادل حرارت کبد و رفع اگزما، رفع تلخی زبان و درمان آفت دهان و زردی،کمک به رفع ریفلاکس و ترشی معده، تقویت سیستم ایمنی بدن، کمک به درمان واریس و کنفیگوس، رفع خارش، لکه های پوستی و اگزما، تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو،..
65,000 تومان
بررسی شربت آنتی سودا دکتر خیراندیش شربت سودا محصولی کاملا گیاهی و موثر از موسسه تحقیقات حجامت ایران است که بر اساس نسخه های دکتر خیراندیش برای درمان غلبه سودا و بیماری های سوداوی تولید شده و توسط پزشکان طب سنتی تجویز می شود. خواص شربت سودا دکتر خیراندیش  درمان سریع بیماری های ناش..
65,000 تومان
بررسی شربت سینا دکتر خیراندیش شربت سینا محصولی کاملا گیاهی از موسسه تحقیقات حجامت ایران است که زیر نظر دکتر خیراندیش و بر اساس نسخه های درمانی ایشان برای درمان بسیاری از مشکلات و بیماری ها تولید می شود. این شربت گیاهی از چندین ترکیب گیاهی چون شیره انگور، زنجبیل، فلفل، زعفران و ... تشکیل شده ..
69,000 تومان
بررسی شربت شونیسل دکتر خیراندیش شربت شونیسل چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ شربت شونیسل محصولی کاملا گیاهی از موسسه تحقیقات حجامت ایران بوده که بر اساس نسخه های طب سنتی دکتر خیراندیش تولید می شود. شربت شونیسل معمولا ترکیبی از سیاهدانه، عسل، سرکه انگور و ... است که برای درمان بسیاری از بیماری های مز..
110,000 تومان
بررسی شربت فومیسل دکتر خیراندیش  شربت گیاهی فومیسل معجون باز کردن رگ های قلب محصولی از موسسه تحقیقات حجامت ایران، ترکیبی از گیاهان دارویی موثر بر اساس نسخه های طب سنتی دکتر خیراندیش می باشد. ترکیبات شربت فومیسل دکتر خیراندیش شامل سیر، عسل، زعفران و آبلیمو است. این ترکیب یکی از موثر ترین ت..
69,000 تومان
بررسی قطره بهار 1 دکتر خیراندیش قطره بهار 1 محصولی از موسسه تحقیقات حجامت ایران است که براساس نسخه های طب سنتی دکتر خیراندیش تولید و به بیماران تجویز می شود. این قطره حاوی عصاره گیاهان دارویی است و هیچ گونه ماده شیمیایی در ترکیبات آن استفاده نشده است.  مکانیسم قطره بهار یک  مکانیس..
69,000 تومان
بررسی قطره گیاهی بهار ۲ قطره گیاهی بهار 2 فرآورده گیاهی از موسسه تحقیقات حجامت ایران است که بر اساس نسخه های طب سنتی دکتر خیراندیش برای کمک به تعادل اخلاط 4 گانه، ترمیم سیستم عصبی، بهبود لرزش اندام ها، ترمیم عضلات، بهبود کم  کاری تیروئید و عوارض ناشی از آن و همچنین تقویت نیرو جسمانی به بیمار..
69,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات