منو
Your Cart

عرقیات سنتی

عرقیات سنتی

در این دسته بندی عرقیات گیاهی طب سنتی برای مصارف مختلف از قبیل کبد چرب - کاهش وزن - چربی سوزی - تقویت اعصاب -آرامبخش - ضد استرس -رفع بیخوابی - کاهش فشار و چربی خون - ضد نفخ و  رفلاکس - ضد خارش و حساسیت و التهاب - پایین آورنده قند خون - مقوی معده - آنتی بیوتیک - خلط آور - درمان آسم و سرفه و تنگی نفس - رفع یبوست واسهال - دفع سنگ کلیه و مثانه - کاهش اسید اوریک - درمان دردهای مفصلی و روماتیسم و سیاتیک - رفع گرفتگی عروق و غلظت خون - ضد عفونت و تهوع - شیرافزا - تنظیم هورمون های زنانه - درمان کیست و فیبروم معرفی می شود.

عرق آویشن اکرام ضد عفونی کننده و مفید جهت دفع سموم ، درمان سرماخوردگی و سینوزیت ، ضد غلظت خون ، تسکین بیماری های قارچی پوست ، خلط آور می باشد.  از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آ..
11,800 تومان
قیمت بدون مالیات:11,800 تومان
عرق اسطوخودوس به عنوان تقویت کننده اعصاب و حافظه، آرامبخش، ضد استرس، درمان کننده میگرن و سر درد، ضد صرع و تشنج، بر طرف کننده انواع گرفتگی، نیرو بخش، درمان کننده برونشیت مزمن، پایین آورنده تب و درمان کننده بی خوابی در طب سنتی توصیه می شود. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و ا..
10,200 تومان
قیمت بدون مالیات:10,200 تومان
برند: سینوهه
عرق اسپاسم معده سینوهه عرق اسپاسم معده تولید شرکت سینوهه فرآورده طب سنتی میباشد که برای درمان ناراحتی های معده از جمله نفخ ، ورم و التهاب معده بسیار موثر میباشد.  خواص عرق اسپاسم معده سینوهه : ضد نفخ و اسپاسم، ضد درد و سوزش معده، برطرف کننده ورم و التهاب معده طریقه مصرف عرق اس..
12,000 تومان
قیمت بدون مالیات:12,000 تومان
عرق بادرنجبویه اکرام به عنوان آرامبخش، ضدافسردگی، نیرودهنده، تقویت کننده معده بسیار مفید بوده و ازمحصولات پرفروش عرقیات اکرام می باشد. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص می شود. عرقیات گیاه..
10,800 تومان
قیمت بدون مالیات:10,800 تومان
برند: آوند
عرق بهارنارنج دو آتیشه آوند به عنوان آرام بخش، تقویت کننده اعصاب، مقوی قلب، ضد تشنج، رفع کننده سکسکه، درمان بی خوابی، مفرح، ضد اضطراب و افسردگی در طب سنتی توصیه می شود. نحوه مصرف : بعد از هر وعده غذایی یک استکان میل شود. برای اثرگذاری بیشتر با عرق بیدمشک و گلاب ترکیب شود...
21,500 تومان
قیمت بدون مالیات:21,500 تومان
برند: آوند
عرق بوقناق برای چیست و برای چه افرادی مناسب است؟ عرق بوقناق از ریشه گیاه بوقناق گرفته میشود و یکی از اصلی ترین خواص آن کاهش قند خون و درمان دیابت است. عرق بوقناق برای کبد چرب : عرق بوقناق خاصیت سم زدایی و تصفیه کبد را دارد و برای درمان بیماری های که از کبد چرب ریشه میگیرند بسیار ..
12,500 تومان
قیمت بدون مالیات:12,500 تومان
عرق بومادران
ناموجود
عرق بومادران به عنوان ضد عفونت قوی، دافع سنگ کلیه، کاهش دهنده اختلالات قاعدگی، کنترل قند خون، درمان رفلاکس معده و ضد انگل بسیار موثر می باشد. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص می شود. عر..
8,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,000 تومان
برند: آوند
عرق بیدمشک دو آتیشه آوند به عنوان تقویت کننده قلب، مقوی اعصاب، آرام بخش، خون ساز، تقویت کننده معده، ملین، ضد اضطراب و افسردگی، رفع کننده تپش قلب و نشاط آور در طب سنتی توصیه می شود. نحوه مصرف : بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود.  برای اثرگذاری بیشتر با عرق بهارنارنج و گلاب ترکیب ش..
21,500 تومان
قیمت بدون مالیات:21,500 تومان
عرق تقویت کبد اکرام به عنوان تصفیه کننده کبد، رفع گرفتگی های کبد، ضد غلظت خون، تقویت کننده پوست، ضد جوش و لک در طب سنتی مورد استفاده قرار میگیرد. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص..
11,600 تومان
قیمت بدون مالیات:11,600 تومان
از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص می شود. عرقیات گیاهی نسبت به خود گیاه از روح و مزاج لطیف تری برخوردار هستند و درمان طیف وسیعی از بیماری ها با مزاج های مختلف را در بر می گیرند.  عر..
11,800 تومان
قیمت بدون مالیات:11,800 تومان
عرق خارشتر اکرام برای دفع سنگ کلیه و مثانه ، تصفیه کننده خون و کبد و به عنوان تب بر ، ضد تشنج ، ادرارآور بسیار مفید می باشد. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص می شود. عرقیات گی..
9,600 تومان
قیمت بدون مالیات:9,600 تومان
عرق ده گیاه برای کاهش قند خون، چربی خون و چربی کبد ترکیب شده از گیاهان شنبلیله، نعنا، کاسنی، مورد، آویشن، دارچین، شقایق، زیره، گزنه، پونه می باشد و دارای طبیعت معتدل محصول اختصاصی شفای کردستان و بصورت پرمایه می باشد. نحوه مصرف : روزی 3 مرتبه هر بار 3 قاشق غذاخوری یک ساعت بعد از غذا با یک فنجان آب..
15,000 تومان
قیمت بدون مالیات:15,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات