منو
Your Cart

عرقیات سنتی

عرقیات سنتی

در این دسته بندی عرقیات گیاهی طب سنتی برای مصارف مختلف از قبیل کبد چرب - کاهش وزن - چربی سوزی - تقویت اعصاب -آرامبخش - ضد استرس -رفع بیخوابی - کاهش فشار و چربی خون - ضد نفخ و  رفلاکس - ضد خارش و حساسیت و التهاب - پایین آورنده قند خون - مقوی معده - آنتی بیوتیک - خلط آور - درمان آسم و سرفه و تنگی نفس - رفع یبوست واسهال - دفع سنگ کلیه و مثانه - کاهش اسید اوریک - درمان دردهای مفصلی و روماتیسم و سیاتیک - رفع گرفتگی عروق و غلظت خون - ضد عفونت و تهوع - شیرافزا - تنظیم هورمون های زنانه - درمان کیست و فیبروم معرفی می شود.

عرق آویشن اکرام ضد عفونی کننده و مفید جهت دفع سموم ، درمان سرماخوردگی و سینوزیت ، ضد غلظت خون ، تسکین بیماری های قارچی پوست ، خلط آور می باشد.  از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آ..
11,800 تومان
عرق اسطوخودوس به عنوان تقویت کننده اعصاب و حافظه، آرامبخش، ضد استرس، درمان کننده میگرن و سر درد، ضد صرع و تشنج، بر طرف کننده انواع گرفتگی، نیرو بخش، درمان کننده برونشیت مزمن، پایین آورنده تب و درمان کننده بی خوابی در طب سنتی توصیه می شود. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و ا..
10,200 تومان
برند: سینوهه
عرق اسپاسم معده سینوهه عرق اسپاسم معده تولید شرکت سینوهه فرآورده طب سنتی میباشد که برای درمان ناراحتی های معده از جمله نفخ ، ورم و التهاب معده بسیار موثر میباشد.  خواص عرق اسپاسم معده سینوهه : ضد نفخ و اسپاسم، ضد درد و سوزش معده، برطرف کننده ورم و التهاب معده طریقه مصرف عرق اس..
12,000 تومان
عرق بادرنجبویه اکرام به عنوان آرامبخش، ضدافسردگی، نیرودهنده، تقویت کننده معده بسیار مفید بوده و ازمحصولات پرفروش عرقیات اکرام می باشد. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص می شود. عرقیات گیاه..
10,800 تومان
برند: آوند
عرق بهارنارنج دو آتیشه آوند به عنوان آرام بخش، تقویت کننده اعصاب، مقوی قلب، ضد تشنج، رفع کننده سکسکه، درمان بی خوابی، مفرح، ضد اضطراب و افسردگی در طب سنتی توصیه می شود. نحوه مصرف : بعد از هر وعده غذایی یک استکان میل شود. برای اثرگذاری بیشتر با عرق بیدمشک و گلاب ترکیب شود...
21,500 تومان
برند: آوند
عرق بوقناق برای چیست و برای چه افرادی مناسب است؟ عرق بوقناق از ریشه گیاه بوقناق گرفته میشود و یکی از اصلی ترین خواص آن کاهش قند خون و درمان دیابت است. عرق بوقناق برای کبد چرب : عرق بوقناق خاصیت سم زدایی و تصفیه کبد را دارد و برای درمان بیماری های که از کبد چرب ریشه میگیرند بسیار ..
12,500 تومان
عرق بومادران
ناموجود
عرق بومادران به عنوان ضد عفونت قوی، دافع سنگ کلیه، کاهش دهنده اختلالات قاعدگی، کنترل قند خون، درمان رفلاکس معده و ضد انگل بسیار موثر می باشد. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص می شود. عر..
8,000 تومان
برند: آوند
عرق بیدمشک دو آتیشه آوند به عنوان تقویت کننده قلب، مقوی اعصاب، آرام بخش، خون ساز، تقویت کننده معده، ملین، ضد اضطراب و افسردگی، رفع کننده تپش قلب و نشاط آور در طب سنتی توصیه می شود. نحوه مصرف : بعد از هر وعده غذا یک استکان میل شود.  برای اثرگذاری بیشتر با عرق بهارنارنج و گلاب ترکیب ش..
21,500 تومان
عرق تقویت کبد اکرام به عنوان تصفیه کننده کبد، رفع گرفتگی های کبد، ضد غلظت خون، تقویت کننده پوست، ضد جوش و لک در طب سنتی مورد استفاده قرار میگیرد. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص..
11,600 تومان
از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص می شود. عرقیات گیاهی نسبت به خود گیاه از روح و مزاج لطیف تری برخوردار هستند و درمان طیف وسیعی از بیماری ها با مزاج های مختلف را در بر می گیرند.  عر..
9,000 تومان 11,800 تومان
عرق خارشتر اکرام برای دفع سنگ کلیه و مثانه ، تصفیه کننده خون و کبد و به عنوان تب بر ، ضد تشنج ، ادرارآور بسیار مفید می باشد. از دیدگاه طب سنتی ایران زمین گیاهان دارای مزاج هستند و از لحلظ سردی، گرمی، تری و خشکی دسته بندی می شوند و بر اساس مزاج هر فرد بیماری های آن مشخص می شود. عرقیات گی..
9,600 تومان
عرق ده گیاه برای کاهش قند خون، چربی خون و چربی کبد ترکیب شده از گیاهان شنبلیله، نعنا، کاسنی، مورد، آویشن، دارچین، شقایق، زیره، گزنه، پونه می باشد و دارای طبیعت معتدل محصول اختصاصی شفای کردستان و بصورت پرمایه می باشد. نحوه مصرف : روزی 3 مرتبه هر بار 3 قاشق غذاخوری یک ساعت بعد از غذا با یک فنجان آب..
15,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات